SALE OUT. Asus | ProArt Display Professional Monitor | PA278CV | 27 " | IPS | WQHD | 16:9 | 75 Hz | 5 ms | 2560x1440 | 350 cd/m
- TootjadAsus
- Mudel: 90LM06Q0-B01370SO
- Saadavus: 1
-
304€
SALE OUT. Asus | ProArt Display Professional Monitor | PA278CV | 27 " | IPS | WQHD | 16:9 | 75 Hz | 5 ms | 2560x1440 | 350 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | Gray | Warranty 24 month(s) | DAMAGED PACKAGING
| All | |
| DisplayPortide arv | 2 |
| Ekraan | 2560x1440 |
| Ekraani diagonaal | 27 " |
| Ekraani heledus | 350 cd/m |
| Ekraani pind | Non-glare |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 727 mm |
| Gross height (mm) | 223 mm |
| Gross weight | 11.79 kg |
| Gross width (mm) | 452 mm |
| HD tüüp | WQHD |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kaablid kaasa arvatud | Color pre-calibration report DisplayPort cable HDMI cable Power cord Quick start guide USB-C cable Warranty Card |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kaldenurk | -5/35 |
| Kõlarite arv | 2Wx2 |
| Kontrasti suhe (dünaamiline) | 100000000:1 |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1000:1 |
| Kõrguse reguleerimine | 0~15 cm |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 75 Hz |
| Muud funktsioonid | 100% sRGB, 100% Rec. 709, Color Accuracy E 2, Calman Verified, USB-C, DisplayPort Daisy-chaining, ProArt Preset, ProArt Palette, Ergonomic Stand |
| Net weight | 10.72 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 12 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 272.00 g |
| Pööratav | Yes |
| Pöördenurga ulatus | 45 |
| Pöörlemisnurk | 90 |
| Pöörlemistelg | Yes |
| Producer | Asus |
| Producer product family | ProArt Display Professional Monitor |
| Producer product name | PA278CV |
| Reaktsiooniaeg | 5 ms |
| SALE OUT. | Y, Y |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tare weight (kg) | 1.07 kg |
| Toote värv | Gray |
| USB liideste arv | 1 x USB-C 4 x USB 3.1 |
| USB-C | Yes |
| USB-C toiteallikas | 65W |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100 mm |
| Virvendusvaba | Yes |
| Volume (m3) | 0.073278692 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |



