SALE OUT. Benq MH560 | Full HD (1920x1080) | 3800 ANSI lumens | White | Lamp warranty 12 month(s) | DAMAGED SEAL
- TootjadBenq
- Mudel: 9H.JNG77.13ESO
- Saadavus: 1
-
636€
SALE OUT. Benq MH560 | Full HD (1920x1080) | 3800 ANSI lumens | White | Lamp warranty 12 month(s) | DAMAGED SEAL
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 405.00 mm |
| Gross height (mm) | 335.00 mm |
| Gross weight | 3.60 kg |
| Gross width (mm) | 170.00 mm |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Heledus | 3800 ANSI lm |
| Kontrastisuhe | 20000:1 |
| Kuvasuhe | 16:9 Native, 5 Aspect Ratio Selectable |
| Lambi garantii | 12 month(s) |
| Maksimaalne resolutsioon | Full HD (1920x1080) |
| Muud funktsioonid | Pure Clarity with Crystal Glass Lenses, Smart Eco |
| Net weight | 2.95 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 37.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 600.00 g |
| PET | 124.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer | Benq |
| Producer product family | Business Projector For Presentation |
| Producer product name | MH560 |
| Projitseerimiskauguse suhe | 1.49-1.64 |
| SALE OUT. | Y |
| Saleout | DAMAGED SEAL |
| Tare weight (kg) | 0.65 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | White |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi connection | No |


