SALE OUT. Epson EB-800F 3LCD Projector /16:9/5000Lm/2500000:1, White DAMAGED PACKAGING | Epson | EB-800F | Full HD (1920x1080) |
- TootjadEpson
- Mudel: V11H923540SO
- Saadavus: 1
-
2 693€
SALE OUT. Epson EB-800F 3LCD Projector /16:9/5000Lm/2500000:1, White DAMAGED PACKAGING | Epson | EB-800F | Full HD (1920x1080) | 5000 ANSI lumens | White | DAMAGED PACKAGING | Lamp warranty 12 month(s)
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Digitaalne suum | 1 - 1.35 x |
| Embeeded battery | Yes |
| Fookus | Manual |
| Gross depth (mm) | 585.00 mm |
| Gross height (mm) | 340.00 mm |
| Gross weight | 13.35 kg |
| Gross width (mm) | 528.00 mm |
| Heledus | 5000 ANSI lm |
| Kontrastisuhe | 2500000:1 |
| Kuvasuhe | 16: 9 |
| Lambi garantii | 12 month(s) |
| Maksimaalne resolutsioon | Full HD (1920x1080) |
| Müratase | 36 dB |
| Müratase (säästurežiim) | 27 dB |
| Net weight | 12.15 kg |
| Objektiivi tüüp | Optical |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 16.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Epson |
| Producer product family | 3LCD projector |
| Producer product name | EB-800F |
| Projitseerimiskauguse suhe | 0.27 - 0.37:1 |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Tare weight (kg) | 1.20 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | White |
| Type of battery | Battery |
| Ühenduvustehnoloogia | USB 2.0 Type-A, USB 2.0 Type-B, USB, Wired Network, Wireless LAN, VGA, HDMI, Stereo mini jack audio in/out |
| Valgusallikas | Laser |
| Volume (m3) | 0.11 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi connection | Yes (optional) |
| WiFi-standardid | 802.11a/b/g/n/ac |
Sildid: sale out epson eb-800f 3lcd projector 1695000lm25000001, white damaged packaging epson eb-800f full hd 1920x1080, v11h923540so, epson, monitorid, ekraanid, projektorid

