SALE OUT. Gigabyte | MO27Q28G EK | 27 " | OLED | QHD | 280 Hz | 0.03 ms | 2560 x 1440 pixels | 335 cd/m | HDMI ports quantity 2
- TootjadGigabyte
- Mudel: MO27Q28G EKSO
- Saadavus: 1
-
548€
SALE OUT. Gigabyte | MO27Q28G EK | 27 " | OLED | QHD | 280 Hz | 0.03 ms | 2560 x 1440 pixels | 335 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | Warranty 3 month(s) | REFURBISHED, WITHOUT ACCESSORIES, ONLY POWER CABLE INCLUDED
| All | |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort, Earphone Jack, USB |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 2560 x 1440 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 27 " |
| Ekraani heledus | 335 cd/m |
| Ekraani pind | Anti-Reflection |
| Ekraani värvide arv | 1070 M |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 475.00 mm |
| Gross height (mm) | 131.00 mm |
| Gross weight | 8.75 kg |
| Gross width (mm) | 795.00 mm |
| HD tüüp | QHD |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1500000:1 |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Maksimaalne värskendussagedus | 280 Hz |
| Mõõdud koos alusega | 60.44 x 52.65 x 18.75 cm |
| Net weight | 6.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 17.00 pc(s) |
| Paneeli tüüp | OLED |
| Paper/Pasteboard | 2750.00 g |
| Pööratav | Yes |
| Pöörlemistelg | Yes |
| Producer | Gigabyte |
| Producer product name | MO27Q28G EK |
| Reaktsiooniaeg | 0.03 ms |
| Saleout | REFURBISHED, WITHOUT ACCESSORIES, ONLY POWER CABLE INCLUDED |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tagantvalgustuse tüüp | WOLED |
| Tare weight (kg) | 2.75 kg |
| USB liideste arv | 4 |
| USB-C | Yes |
| USB-C toiteallikas | 18W |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100 mm |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 3 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

