SALE OUT. Lenovo Legion R24s (C25238FR0) 24 Monitor-HDMI | SALE OUT. SALE OUT. Lenovo | Legion R24s | 24 " | IPS | 16:9 | 144 Hz
- TootjadLenovo
- Mudel: 68CBGAC2EUSO
- Saadavus: 1
-
110€
SALE OUT. Lenovo Legion R24s (C25238FR0) 24 Monitor-HDMI | SALE OUT. SALE OUT. Lenovo | Legion R24s | 24 " | IPS | 16:9 | 144 Hz | 1 ms | 1920 x 1080 pixels | 250 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Raven Black | Warranty 34 month(s) | DAMAGED PACKAGING
| All | |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 1920 x 1080 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 24 " |
| Ekraani heledus | 250 cd/m |
| Ekraani pind | Anti-Glare |
| Ekraani värvide arv | 16.7 M |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 789.00 mm |
| Gross height (mm) | 463.00 mm |
| Gross weight | 12.90 kg |
| Gross width (mm) | 162.00 mm |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kõrguse reguleerimine | No |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 144 Hz |
| Net weight | 9.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 90.00 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 3000.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Producer | SALE OUT. Lenovo |
| Producer product name | Legion R24s |
| Reaktsiooniaeg | 1 ms |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Tagantvalgustuse tüüp | WLED |
| Tare weight (kg) | 3.40 kg |
| Toote värv | Raven Black |
| USB-C | No |
| USB-C toiteallikas | N/A |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100 mm |
| Volume (m3) | 0.06 m |
| Warranty | 34 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




