SALE OUT. | Philips | LCD Monitor with USB-C | 276B9/00 | 27" (68.5 cm) " | IPS | QHD | 16:9 | 75 Hz | 4 ms | 2560 x 1440 pixels
- TootjadPhilips
- Mudel: 276B9/00SO
- Saadavus: 1
-
178€
SALE OUT. | Philips | LCD Monitor with USB-C | 276B9/00 | 27" (68.5 cm) " | IPS | QHD | 16:9 | 75 Hz | 4 ms | 2560 x 1440 pixels | 350 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Black | Warranty 36 month(s) | DAMAGED PACKAGING
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 2560 x 1440 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 27" (68.5 cm) " |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 68.5 cm |
| Ekraani heledus | 350 cd/m |
| Ekraani pind | Anti-Glare, 3H, Haze 25% |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | F |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 690.00 mm |
| Gross height (mm) | 250.00 mm |
| Gross weight | 10.62 kg |
| Gross width (mm) | 462.00 mm |
| HD tüüp | QHD |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kaablid kaasa arvatud | HDMI cable, DP cable, USB-C to C/A cable, Power cable |
| Kaal | 5.30 kg |
| Kaal koos statiiviga | 7.75 kg |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1000: 1 |
| Kõrguse reguleerimine | 15 cm |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 75 Hz |
| Mõõdud (l x s x k) koos statiiviga | 614 x 224 x 558 mm |
| Muud funktsioonid | W-LED system |
| Net weight | 7.75 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 11 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 2000.00 g |
| Plastic (No PET) | 870.00 g |
| Pööratav | Yes |
| Pöörlemisnurk | 90 |
| Pöörlemistelg | Yes |
| Producer | Philips |
| Producer product family | LCD Monitor with USB-C |
| Producer product name | 276B9/00 |
| Reaktsiooniaeg | 4 ms |
| SALE OUT. | y |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tare weight (kg) | 2.87 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Accumulator |
| USB liideste arv | USB-C x1, USB 3.2 x4 |
| USB-C | Yes |
| USB-C toiteallikas | 65W |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Volume (m3) | 0.08 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wooden | 1500.00 g |

