SALE OUT. | ROG Strix Pulsar XG27AQNGV | 27 " | Ultrafast IPS | 16:9 | 360 Hz | 1 ms | 2560 x 1440 pixels | 400 cd/m | HDMI port
- TootjadAsus
- Mudel: 90LM0BF0-B01371SO
- Saadavus: 1
-
756€
SALE OUT. | ROG Strix Pulsar XG27AQNGV | 27 " | Ultrafast IPS | 16:9 | 360 Hz | 1 ms | 2560 x 1440 pixels | 400 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | Warranty 36 month(s) | DAMAGED PACKAGING
| All | |
| Connectivity | DisplayPort, HDMI, Earphone jack. USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 2560 x 1440 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 27 " |
| Ekraani heledus | 400 cd/m |
| Ekraani värvide arv | 1073.7 M |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 460.00 mm |
| Gross height (mm) | 215.00 mm |
| Gross weight | 9.20 kg |
| Gross width (mm) | 710.00 mm |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 360 Hz |
| Net weight | 6.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 14.00 pc(s) |
| Paneeli tüüp | Ultrafast IPS |
| Paper/Pasteboard | 2160.00 g |
| Plastic (No PET) | 540.00 g |
| Pööratav | Yes |
| Pöörlemistelg | Yes |
| Producer | Asus |
| Producer product name | ROG Strix Pulsar XG27AQNGV |
| Reaktsiooniaeg | 1 ms |
| SALE OUT. | y |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Tare weight (kg) | 2.70 kg |
| USB liideste arv | 3x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| USB-C | No |
| USB-C toiteallikas | N/A |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100 mm |
| Volume (m3) | 0.07 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |


