Samsung SALE OUT. | LS32FM801UUXDU | 32 " | VA | 16:9 | 60 Hz | 4 ms | 3840 x 2160 pixels | 400 cd/m | HDMI ports quantity 1 | W
- TootjadSamsung
- Mudel: LS32FM801UUXDUSO
- Saadavus: 1
-
460€
Samsung SALE OUT. | LS32FM801UUXDU | 32 " | VA | 16:9 | 60 Hz | 4 ms | 3840 x 2160 pixels | 400 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | White | Warranty 24 month(s) | DAMAGED PACKAGING
| All | |
| Connectivity | HDMI, USB, Bluetooth |
| Ekraan | 3840 x 2160 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 32 " |
| Ekraani heledus | 400 cd/m |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 483.00 mm |
| Gross height (mm) | 909.00 mm |
| Gross weight | 17.50 kg |
| Gross width (mm) | 122.00 mm |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Mõõdud koos alusega | 71.34 x 61.62 x 20.01 cm |
| Net weight | 7.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 16.00 pc(s) |
| Paneeli tüüp | VA |
| Paper/Pasteboard | 8400.00 g |
| Plastic (No PET) | 2100.00 g |
| Producer | Samsung |
| Producer product name | LS32FM801UUXDU |
| Reaktsiooniaeg | 4 ms |
| SALE OUT. | y |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tare weight (kg) | 10.50 kg |
| Toote värv | White |
| USB-C | Yes |
| USB-C toiteallikas | 65W |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100 mm |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

