SALE OUT. Western Digital | Hard Drive | Purple Surveillance WD11PURZ | 5400 RPM | 1000 GB | REFURBISHED
- TootjadWestern Digital
- Mudel: WD11PURZSO
- Saadavus: 1
-
120€
SALE OUT. Western Digital | Hard Drive | Purple Surveillance WD11PURZ | 5400 RPM | 1000 GB | REFURBISHED
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 103.00 mm |
| Gross depth master carton | 490 mm |
| Gross height (mm) | 28.00 mm |
| Gross height master carton | 210 mm |
| Gross weight | 0.71 kg |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Gross width master carton | 270 mm |
| Kõvaketta kiirus | 5400 RPM |
| Kõvaketta liides | SATA |
| Kõvaketta suurus | 3.5 " |
| Maht | 1000 GB |
| Net weight | 0.61 kg |
| Net weight master carton | 11.42 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1408.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Western Digital |
| Producer product family | Hard Drive |
| Producer product name | Purple Surveillance WD11PURZ |
| Saleout | REFURBISHED |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Tare weight master carton | 0.278 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |

