SALE OUT. LG 65UA73003LA | 65 | Smart TV | webOS 25 | UHD | DAMAGED PACKAGING,SCRATCHED FRAME
- TootjadLG
- Mudel: 65UA73003LASO
- Saadavus: 1
-
439€
SALE OUT. LG 65UA73003LA | 65 | Smart TV | webOS 25 | UHD | DAMAGED PACKAGING,SCRATCHED FRAME
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Connectivity | HDMI, USB |
| Digitaalsignaali formaadisüsteem | DVB-T2/T (Terrestrial), DVB-C (Cable), DVB-S2/S (Satellite) |
| Ekraan | 3840 x 2160 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 65 |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 164 cm |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 960.00 mm |
| Gross height (mm) | 144.00 mm |
| Gross weight | 21.50 kg |
| Gross width (mm) | 1600.00 mm |
| HD tüüp | UHD |
| Installitud operatsioonisüsteem | webOS 25 |
| Mõõdud (l x s x k) koos statiiviga | 1446 x 347 x 902 mm |
| Net weight | 15.60 kg |
| Nutiteleri funktsioon | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 5.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 4720.00 g |
| Plastic (No PET) | 1180.00 g |
| Producer | LG |
| Producer product name | 65UA73003LA |
| SALE OUT. | Y |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING,SCRATCHED FRAME |
| Tare weight (kg) | 5.90 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.22 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |



