SALE OUT. TCL 65V6C 65" (165 cm) LED 4K TV | SALE OUT. TCL LED 4K TV | 65V6C | 65 | Smart TV | Google TV | Black | DAMAGED PACKA
- TootjadTCL
- Mudel: 65V6CSO
- Saadavus: 1
-
446€
SALE OUT. TCL 65V6C 65" (165 cm) LED 4K TV | SALE OUT. TCL LED 4K TV | 65V6C | 65 | Smart TV | Google TV | Black | DAMAGED PACKAGING
| All | |
| Connectivity | HDMI, USB, RJ-45, RF, HDCP, SAT, CI |
| Digitaalsignaali formaadisüsteem | DVB-T2/C/S2 |
| Ekraan | 3840 x 2160 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 65 |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 165 cm |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 145.00 mm |
| Gross height (mm) | 1000.00 mm |
| Gross weight | 19.20 kg |
| Gross width (mm) | 1608.00 mm |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google TV |
| Net weight | 12.30 kg |
| Nutiteleri funktsioon | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 10.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 5520.00 g |
| Plastic (No PET) | 1380.00 g |
| Producer | SALE OUT. TCL |
| Producer product family | LED 4K TV |
| Producer product name | 65V6C |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Tare weight (kg) | 6.90 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.23 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |





