Fixed Power bank | MagZen | 6000 mAh | Black
| All | |
| Aku mahutavus | 6000 mAh |
| Akutehnoloogia | Li-polymer |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross weight | 0.12 kg |
| Gross width (mm) | 195.00 mm |
| Net weight | 0.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4431 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 15.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Producer | Fixed |
| Producer product family | Power bank |
| Producer product name | MagZen |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | Black |
| Ühilduvus | For Apple iPhone |
| USB sisendi liidese tüüp | 5V/3A, 9V/2A |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |

