OnePlus 22.5W Magnetic Ring Power Bank | 10000 mAh | Black
- TootjadOnePlus
- Mudel: 5411100022
- Saadavus: 5
-
21€
OnePlus 22.5W Magnetic Ring Power Bank | 10000 mAh | Black
| All | |
| Aku mahutavus | 10000 mAh |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 134.00 mm |
| Gross height (mm) | 15.00 mm |
| Gross weight | 0.36 kg |
| Gross width (mm) | 67.00 mm |
| Net weight | 0.26 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2778 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | OnePlus |
| Producer product name | 22.5W Magnetic Ring Power Bank |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




