Xiaomi Magnetic Power Bank 10000 with Built-in | 10000 mAh | Purple
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR08PAGL
- Saadavus: 5
-
48€
Xiaomi Magnetic Power Bank 10000 with Built-in | 10000 mAh | Purple
| All | |
| Aku mahutavus | 10000 mAh |
| Akutehnoloogia | Lithium-ion |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 110.00 mm |
| Gross height (mm) | 25.00 mm |
| Gross weight | 0.33 kg |
| Gross width (mm) | 70.00 mm |
| Muud funktsioonid | Adjustable stand Strong 13N magnetic force Integrated USB-C cable Two-way fast charging Digital display High-capacity battery Compatible with multiple devices Pass-through charging |
| Net weight | 0.23 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3040 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product name | Magnetic Power Bank 10000 with Built-in |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Toote värv | Purple |
| Type of battery | Accumulator |
| USB sisendi liidese tüüp | USB-C/Integrated USB-C Cable |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |



