Xiaomi Magnetic Power Bank GL | 5000 mAh | White
| All | |
| Aku mahutavus | 5000 mAh |
| Akutehnoloogia | Li-Ion |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 109.00 mm |
| Gross weight | 0.226 kg |
| Gross width (mm) | 20.00 mm |
| Net weight | 0.17 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2519 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 27.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product name | Magnetic Power Bank GL |
| Tare weight (kg) | 0.056 kg |
| Toote värv | White |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: xiaomi magnetic power bank gl 5000 mah white, bhr9303gl, xiaomi, akupangad



