Xiaomi Power Bank 20000mAh (Integrated Cable), Light Gray | Xiaomi
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR9738GL
- Saadavus: 5
-
29€
Xiaomi Power Bank 20000mAh (Integrated Cable), Light Gray | Xiaomi
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 205 mm |
| Gross height (mm) | 40 mm |
| Gross weight | 0.45 kg |
| Gross width (mm) | 80 mm |
| Net weight | 0.395 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2778 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 50 g |
| Plastic (No PET) | 5 g |
| Producer | Xiaomi |
| Tare weight (kg) | 0.055 kg |
| Volume (m3) | 0.000656 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: xiaomi power bank 20000mah integrated cable, light gray xiaomi, bhr9738gl, xiaomi, akupangad

