Xiaomi Ultra Slim Power Bank | 5000 mAh | USB-C | Gray
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR9535GL
- Saadavus: 5
-
30€
Xiaomi Ultra Slim Power Bank | 5000 mAh | USB-C | Gray
| All | |
| Aku mahutavus | 5000 mAh |
| Akutehnoloogia | Lithium-ion |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 80.00 mm |
| Gross height (mm) | 118.00 mm |
| Gross weight | 0.156 kg |
| Gross width (mm) | 21.00 mm |
| Net weight | 0.09 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 6667 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 27 g |
| Plastic (No PET) | 1.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product name | Ultra Slim Power Bank |
| Tare weight (kg) | 0.066 kg |
| Toote värv | Gray |
| Väljund | USB-C |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







