Adler | AD 8078 | Portable cooler | Energy efficiency class F | Chest | Free standing | Height 43.5 cm | Grey | 55 dB
- TootjadAdler
- Mudel: AD 8078
- Saadavus: 5
-
72€
Adler | AD 8078 | Portable cooler | Energy efficiency class F | Chest | Free standing | Height 43.5 cm | Grey | 55 dB
| All | |
| Aastane energiakulu | 95 kWh |
| AC-sisendpinge | 220-240 V |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Avatud ukse alarm | No |
| Ekraan | No |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | F |
| Funktsioonid | 2 functions: cool and warm |
| Gross depth (mm) | 410 mm |
| Gross height (mm) | 460 mm |
| Gross weight | 4.99 kg |
| Gross width (mm) | 310 mm |
| Kiirkülmutuse funktsioon | No |
| Kliimaklass | SN/N |
| Kõrgus | 43.5 cm |
| Külmumisvastane süsteem | No |
| Laius | 39.6 cm |
| Müraemissiooni klass | D |
| Müratase | 55 dB |
| Muud funktsioonid | Low power consumption mode. Special C5H10 cyclopentane insulation. Wall insulation thickness 20-25mm |
| Net weight | 4.3 kg |
| Neto kogumahutavus | 28 L |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 30 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 640 g |
| PET | 340.00 g |
| Plastic (No PET) | 50 g |
| Producer | Adler |
| Producer product family | Portable cooler |
| Producer product name | AD 8078 |
| Reguleeritavad jalad | No |
| Tare weight (kg) | 0.69 kg |
| Toote tüüp | Free standing |
| Toote värv | Grey |
| Tüüp | Chest |
| Ühendatud koormus | 55 W |
| Volume (m3) | 0.058466 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: adler ad 8078 portable cooler energy efficiency class f chest free standing height 435 cm grey 55 db, ad 8078, adler, jahutuskotid ja termosed






