Outwell Cool bag | Petrel | 10 L
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 180.00 mm |
| Gross height (mm) | 200.00 mm |
| Gross weight | 0.38 kg |
| Gross width (mm) | 280.00 mm |
| Maht | 10 L |
| Materjal | 300D polyester, PEVA lining |
| Net weight | 0.36 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 171 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 16.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Producer | Outwell |
| Producer product family | Cool bag |
| Producer product name | Petrel |
| Suurus | 28 x 18 x 20 cm |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | Blue |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |




