Easy Camp 43/36 L | Dry-pack L
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 300.00 mm |
| Gross height (mm) | 620.00 mm |
| Gross weight | 0.22 kg |
| Gross width (mm) | 300.00 mm |
| Maht | 43/36 L |
| Net weight | 0.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 15 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 16.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Producer | Easy Camp |
| Producer product name | Dry-pack L |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Tüüp | Dry-pack L |
| Värv | Black |
| Volume (m3) | 0.06 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |

