Barbecook Charcoal Barbecue Loewy 50 SST, 51.5 x 56 x 99 cm | BC-CHA-1005 | Silver
- TootjadBarbecook
- Mudel: BC-CHA-1005
- Saadavus: 2
-
256€
Barbecook Charcoal Barbecue Loewy 50 SST, 51.5 x 56 x 99 cm | BC-CHA-1005 | Silver
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Grilli läbimõõt | 47.5 cm |
| Gross depth (mm) | 805.00 mm |
| Gross height (mm) | 530.00 mm |
| Gross weight | 13.50 kg |
| Gross width (mm) | 250.00 mm |
| Net weight | 9.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 16 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Barbecook |
| Producer product family | Charcoal Barbecue Loewy 50 SST, 51.5 x 56 x 99 cm |
| Producer product name | BC-CHA-1005 |
| Tare weight (kg) | 4.00 kg |
| Toote värv | Silver |
| Volume (m3) | 0.11 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |






