Barbecook Charcoal Table Grill Carlo, 44 x 33 x 21 cm | BC-CHA-1015 | Urban Grey
- TootjadBarbecook
- Mudel: BC-CHA-1015
- Saadavus: 2
-
224€
Barbecook Charcoal Table Grill Carlo, 44 x 33 x 21 cm | BC-CHA-1015 | Urban Grey
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Grilli läbimõõt | 38.5 x 28.5 cm |
| Gross depth (mm) | 355.00 mm |
| Gross height (mm) | 240.00 mm |
| Gross weight | 6.00 kg |
| Gross width (mm) | 470.00 mm |
| Net weight | 4.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 43 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1305.00 g |
| Plastic (No PET) | 195.00 g |
| Producer | Barbecook |
| Producer product family | Charcoal Table Grill Carlo, 44 x 33 x 21 cm |
| Producer product name | BC-CHA-1015 |
| Tare weight (kg) | 1.50 kg |
| Toote värv | Urban Grey |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |






