Barbecook Gas Barbecue Siesta 310 Graphite, 124 x 56 x 118 cm | BC-GAS-2072
- TootjadBarbecook
- Mudel: BC-GAS-2072
- Saadavus: 2
-
660€
Barbecook Gas Barbecue Siesta 310 Graphite, 124 x 56 x 118 cm | BC-GAS-2072
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 770.00 mm |
| Gross height (mm) | 530.00 mm |
| Gross weight | 45.00 kg |
| Gross width (mm) | 790.00 mm |
| Muud funktsioonid | Keep food warm on the special rack Automatic ignition in control button Double-walled lid for a constant temperature |
| Net weight | 36.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 5 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 8700.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | Barbecook |
| Producer product family | Gas Barbecue Siesta 310 Graphite, 124 x 56 x 118 cm |
| Producer product name | BC-GAS-2072 |
| Tare weight (kg) | 9.00 kg |
| Volume (m3) | 0.32 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |





