Barbecook Gas Barbecue Siesta 412 Graphite, 132 x 56 x 118 cm | BC-GAS-2073
- TootjadBarbecook
- Mudel: BC-GAS-2073
- Saadavus: 2
-
843€
Barbecook Gas Barbecue Siesta 412 Graphite, 132 x 56 x 118 cm | BC-GAS-2073
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 770.00 mm |
| Gross height (mm) | 530.00 mm |
| Gross weight | 54.50 kg |
| Gross width (mm) | 870.00 mm |
| Muud funktsioonid | Keep food warm on the special rack Automatic ignition in control button Double-walled lid for a constant temperature |
| Net weight | 45.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 5 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 9200.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | Barbecook |
| Producer product family | Gas Barbecue Siesta 412 Graphite, 132 x 56 x 118 cm |
| Producer product name | BC-GAS-2073 |
| Tare weight (kg) | 9.50 kg |
| Volume (m3) | 0.36 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |


