Barbecook Gas Barbecue with Side Burner Spring 3212, 133 x 58 x 115 cm | BC-GAS-2003
- TootjadBarbecook
- Mudel: BC-GAS-2003
- Saadavus: 1
-
469€
Barbecook Gas Barbecue with Side Burner Spring 3212, 133 x 58 x 115 cm | BC-GAS-2003
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Grilli läbimõõt | 21 x 43 cm |
| Gross depth (mm) | 740.00 mm |
| Gross height (mm) | 510.00 mm |
| Gross weight | 49.00 kg |
| Gross width (mm) | 840.00 mm |
| Net weight | 42.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 5 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 6700.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | Barbecook |
| Producer product family | Gas Barbecue with Side Burner Spring 3212, 133 x 58 x 115 cm |
| Producer product name | BC-GAS-2003 |
| Tare weight (kg) | 7.00 kg |
| Volume (m3) | 0.32 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |






