Food Thermo | Classic | Capacity 0.4 L | Material Stainless Steel | Green
- TootjadStanley 1913
- Mudel: SRM2809382004
- Saadavus: 2
-
45€
Food Thermo | Classic | Capacity 0.4 L | Material Stainless Steel | Green
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 102.00 mm |
| Gross height (mm) | 146.00 mm |
| Gross weight | 0.50 kg |
| Gross width (mm) | 92.00 mm |
| Maht | 0.4 L |
| Materjal | Stainless Steel |
| Net weight | 0.34 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 631 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100 g |
| Plastic (No PET) | 60 g |
| Producer product family | Food Thermo |
| Producer product name | Classic |
| Tare weight (kg) | 0.16 kg |
| Toote värv | Green |
| Tüüp | Food Thermo |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |



