Outwell | Water Carrier 15L | Transparent
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 250.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross weight | 0.38 kg |
| Gross width (mm) | 250.00 mm |
| Kaal | 325 g |
| Materjal | LDPE |
| Mõõtmed | 25 x 25 x 25 (WxDxH) cm |
| Muud funktsioonid | Foldable water carrier with comfortable handle - convenient for hanging Adjustable tap BPA free |
| Net weight | 0.33 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 173 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 35.00 g |
| Plastic (No PET) | 15.00 g |
| Producer | Outwell |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Toote nimetus | Water Carrier 15L |
| Toote värv | Transparent |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |


