Deeper | Start Smart Fishfinder | Sonar | For anglers, Deeper means powerful and accurate, and the Deeper START is no exception.
- TootjadDeeper
- Mudel: FNG0026
- Saadavus: 5
-
141€
Deeper | Start Smart Fishfinder | Sonar | For anglers, Deeper means powerful and accurate, and the Deeper START is no exception. It has a huge casting range of 165ft / 50m and a scanning depth of 165ft / 50m. And it’s a fish finder you can trust.It’s Wi-Fi connection with your smartphone or tablet gives a stronger connection, bigger range and up to 10X faster data transfer than Bluetooth. This means instant, accurate data on your screen. Plus it makes 10 scans per second, giving it great fish identification accuracy. | Wi-Fi
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Eritunnused | For anglers, Deeper means powerful and accurate, and the Deeper START is no exception. It has a huge casting range of 165ft / 50m and a scanning depth of 165ft / 50m. And it s a fish finder you can trust.It s Wi-Fi connection with your smartphone or table |
| Gross depth (mm) | 80 mm |
| Gross depth master carton | 580 mm |
| Gross height (mm) | 110.00 mm |
| Gross height master carton | 270 mm |
| Gross weight | 0.2 kg |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Gross width master carton | 350 mm |
| Muud funktsioonid | At 60g/2.1oz, it s our lightest ever sonar so there s no need to worry about line breaks. All our sonars are tested to cast using line from 6lbs / 2.7kg test monofilament up to 20lbs / 9kg test braided line. The START s new design makes it super easy to r |
| Net weight | 0.092 kg |
| Net weight master carton | 9 kg |
| Packing quantity | 45 pc(s) |
| Palette Qty | 1395 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100 g |
| Plastic (No PET) | 8 g |
| Producer | Deeper |
| Producer product name | Start Smart Fishfinder |
| Seadme ühilduvus | Wifi |
| Tare weight (kg) | 0.11 kg |
| Tare weight master carton | 0.548 kg |
| TI weight (kg) | 0.005 kg |
| Toote tüüp | Sonar |
| Toote värv | Orange/Black |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.000968 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
Sildid: deeper start smart fishfinder sonar for anglers, deeper means powerful and accurate, and the deeper start is no exception, fng0026, deeper, lisaseadmed







