Easy Camp Double Action Pump Manual Air Pump for Quick Inflation | 1.4 L
- TootjadEasy Camp
- Mudel: 680280
- Saadavus: 5
-
20€
Easy Camp Double Action Pump Manual Air Pump for Quick Inflation | 1.4 L
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 400 mm |
| Gross height (mm) | 114 mm |
| Gross weight | 0.7 kg |
| Gross width (mm) | 223 mm |
| Maht | 1.4 L |
| Net weight | 0.6 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 170 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Easy Camp |
| Producer product name | Double Action Pump Manual Air Pump for Quick Inflation |
| Tare weight (kg) | 0.1 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.0101688 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |




