Stainless Steel Submersible Water Pump, SXUP1100XDE, 1100 W
- TootjadStanley 1913
- Mudel: SXUP1100XDE
- Saadavus: 2
-
116€
Stainless Steel Submersible Water Pump, SXUP1100XDE, 1100 W
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 187.00 mm |
| Gross height (mm) | 355.00 mm |
| Gross weight | 7.00 kg |
| Gross width (mm) | 170.00 mm |
| Net weight | 6.3 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 77 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 560 g |
| Plastic (No PET) | 140 g |
| Producer product name | Stainless Steel Submersible Water Pump, SXUP1100XDE, 1100 W |
| Tare weight (kg) | 0.7 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |

