Easy Camp Raven I Square 2 C | Sleeping Bag | 220 x 80 cm | -12 to 7 C | Two-way open-end, L-shaped, autolock
- TootjadEasy Camp
- Mudel: 240207
- Saadavus: 5
-
43€
Easy Camp Raven I Square 2°C | Sleeping Bag | 220 x 80 cm | -12 to 7 °C | Two-way open-end, L-shaped, autolock
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 380.00 mm |
| Gross height (mm) | 210.00 mm |
| Gross weight | 1.65 kg |
| Gross width (mm) | 210.00 mm |
| Hooaeg | 2-3 |
| Kuju | Blanket |
| Lining | 190T brushed microfibre polyester |
| Net weight | 1.47 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 144.00 g |
| Plastic (No PET) | 36.00 g |
| Producer | Easy Camp |
| Producer product name | Raven I Square 2 C |
| Sulgemine lukuga | Two-way open-end, L-shaped, autolock |
| Suurus | 220 x 80 cm |
| Tare weight (kg) | 0.18 kg |
| Temp (Tcomfort) woman | 7 C |
| Temp (Textreme) | -12 C |
| Temp (Tlimit) man | 2 C |
| Temperatuur | -12 to 7 C |
| Toote nimetus | Raven I Square 2 C |
| Tooteperekond | Sleeping Bag |
| Värv | Blue |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |



