Easy Camp Raven I Square XL 5 C | Sleeping Bag | 220 x 100 cm | -8 to 9 C | Left Zipper
- TootjadEasy Camp
- Mudel: 240224
- Saadavus: 5
-
57€
Easy Camp Raven I Square XL 5°C | Sleeping Bag | 220 x 100 cm | -8 to 9 °C | Left Zipper
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 490.00 mm |
| Gross height (mm) | 220.00 mm |
| Gross weight | 1.96 kg |
| Gross width (mm) | 220.00 mm |
| Hooaeg | 2-3 |
| Kattematerjal | 190T brushed microfibre polyester |
| Kuju | Blanket |
| Lining | 190T brushed microfibre polyester |
| Net weight | 1.86 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Pakendi suurus | 490 x 220 mm |
| Palette Qty | 36 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Easy Camp |
| Sisu materjal | Recycled hollow fibre polyester, 1 x 200 g/m |
| Sulgemine lukuga | Left Zipper |
| Suurus | 220 x 100 cm |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Temp (Tcomfort) woman | 9 C |
| Temp (Textreme) | -8 C |
| Temp (Tlimit) man | 5 C |
| Temperatuur | -8 to 9 C |
| Toote nimetus | Raven I Square XL 5 C |
| Tooteperekond | Sleeping Bag |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |




