Easy Camp Starling Mummy Black 8 C | Sleeping Bag | 210 x 75 x 50 cm | -5 to 12 C | Two-way open-end, autolock
- TootjadEasy Camp
- Mudel: 240201
- Saadavus: 5
-
34€
Easy Camp Starling Mummy Black 8°C | Sleeping Bag | 210 x 75 x 50 cm | -5 to 12 °C | Two-way open-end, autolock
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 340.00 mm |
| Gross height (mm) | 180.00 mm |
| Gross weight | 0.985 kg |
| Gross width (mm) | 180.00 mm |
| Hooaeg | 1-2 |
| Net weight | 0.92 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 56.00 g |
| Plastic (No PET) | 14.00 g |
| Producer | Easy Camp |
| Producer product name | Starling Mummy Black 8 C |
| Sulgemine lukuga | Two-way open-end, autolock |
| Suurus | 210 x 75 x 50 cm |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| Temp (Tcomfort) woman | 12 C |
| Temp (Textreme) | -5 C |
| Temp (Tlimit) man | 8 C |
| Temperatuur | -5 to 12 C |
| Toote nimetus | Starling Mummy Black 8 C |
| Tooteperekond | Sleeping Bag |
| Värv | Black |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |



