Easy Camp Starling Mummy Green 8 C | Sleeping Bag | -5/12 C | Two-way open-end, autolock
- TootjadEasy Camp
- Mudel: 240203
- Saadavus: 4
-
34€
Easy Camp Starling Mummy Green 8°C | Sleeping Bag | -5/12 °C | Two-way open-end, autolock
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 180 mm |
| Gross height (mm) | 180 mm |
| Gross weight | 1.015 kg |
| Gross width (mm) | 340 mm |
| Hooaeg | 1-2 |
| Kattematerjal | 190T polyester |
| Kuju | Blanket |
| Lining | 190T brushed polyester |
| Net weight | 0.915 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Pakendi suurus | 340 x 180 mm |
| Palette Qty | 157 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Easy Camp |
| Sisu materjal | 1 x 150 g/m2 polyester fibre |
| Sulgemine lukuga | Two-way open-end, autolock |
| Tare weight (kg) | 0.1 kg |
| Temp (Tcomfort) woman | 12 C |
| Temp (Textreme) | -5 C |
| Temp (Tlimit) man | 8 C |
| Temperatuur | -5/12 C |
| Toote nimetus | Starling Mummy Green 8 C |
| Tooteperekond | Sleeping Bag |
| Värv | Green |
| Volume (m3) | 0.011016 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |




