Easy Camp Starling Square Black 10 C | Sleeping Bag | 190 x 75 cm | 5 to 15 C | One-way, L-shaped
- TootjadEasy Camp
- Mudel: 240198
- Saadavus: 5
-
26€
Easy Camp Starling Square Black 10°C | Sleeping Bag | 190 x 75 cm | 5 to 15 °C | One-way, L-shaped
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 370.00 mm |
| Gross height (mm) | 160.00 mm |
| Gross weight | 0.88 kg |
| Gross width (mm) | 160.00 mm |
| Hooaeg | 1-2 |
| Kuju | Blanket |
| Lining | 170T polyester |
| Net weight | 0.83 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Easy Camp |
| Producer product name | Starling Square Black 10 C |
| Sulgemine lukuga | One-way, L-shaped |
| Suurus | 190 x 75 cm |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Temp (Tcomfort) woman | 15 C |
| Temp (Textreme) | 5 C |
| Temp (Tlimit) man | 10 C |
| Temperatuur | 5 to 15 C |
| Toote nimetus | Starling Square Black 10 C |
| Tooteperekond | Sleeping Bag |
| Värv | Black |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |



