Outwell Camper Lux Double Blue | Sleeping Bag | 235 x 150 cm | -16 to 5 C | Both Side Zipper
- TootjadOutwell
- Mudel: 230505
- Saadavus: 2
-
173€
Outwell Camper Lux Double Blue | Sleeping Bag | 235 x 150 cm | -16 to 5 °C | Both Side Zipper
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 290.00 mm |
| Gross height (mm) | 490.00 mm |
| Gross weight | 4.20 kg |
| Gross width (mm) | 490.00 mm |
| Hooaeg | 3-4 |
| Kattematerjal | Polycotton, 80% polyester / 20% cotton |
| Kuju | Blanket |
| Lining | Cotton |
| Net weight | 4.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Pakendi suurus | 490 x 290 mm |
| Palette Qty | 12 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 160.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Producer | Outwell |
| Sisu materjal | 2200 g Isofill, recycled polyester |
| Sulgemine lukuga | Both Side Zipper |
| Suurus | 235 x 150 cm |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Temp (Tcomfort) woman | 5 C |
| Temp (Textreme) | -16 C |
| Temp (Tlimit) man | -1 C |
| Temperatuur | -16 to 5 C |
| Toote nimetus | Camper Lux Double Blue |
| Tooteperekond | Sleeping Bag |
| Värv | Blue |
| Volume (m3) | 0.07 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |






