Outwell Camper Prime Green | Sleeping Bag | 235 x 90 cm | -15 to 5 C | Right Zipper
- TootjadOutwell
- Mudel: 230500
- Saadavus: 4
-
106€
Outwell Camper Prime Green | Sleeping Bag | 235 x 90 cm | -15 to 5 °C | Right Zipper
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 240.00 mm |
| Gross height (mm) | 450.00 mm |
| Gross weight | 2.60 kg |
| Gross width (mm) | 450.00 mm |
| Hooaeg | 2-3 |
| Kattematerjal | Polycotton, 80% polyester / 20% cotton |
| Kuju | Blanket |
| Lining | Cotton |
| Net weight | 2.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Pakendi suurus | 450 x 240 mm |
| Palette Qty | 18 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 160.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Producer | Outwell |
| Sisu materjal | 1200 g Isofill, recycled polyester |
| Sulgemine lukuga | Right Zipper |
| Suurus | 235 x 90 cm |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Temp (Tcomfort) woman | 5 C |
| Temp (Textreme) | -15 C |
| Temperatuur | -15 to 5 C |
| Toote nimetus | Camper Prime Green |
| Tooteperekond | Sleeping Bag |
| Värv | Green |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |






