Outwell Campion Lux Orange | Sleeping Bag | 225 x 85 cm | -16 to 5 C | Left Zipper
- TootjadOutwell
- Mudel: 230477
- Saadavus: 5
-
56€
Outwell Campion Lux Orange | Sleeping Bag | 225 x 85 cm | -16 to 5 °C | Left Zipper
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 220.00 mm |
| Gross height (mm) | 430.00 mm |
| Gross weight | 2.00 kg |
| Gross width (mm) | 430.00 mm |
| Hooaeg | 3 |
| Kattematerjal | 190T brushed polyester |
| Kuju | Blanket |
| Net weight | 1.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Pakendi suurus | 430 x 220 mm |
| Palette Qty | 21 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 160.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Producer | Outwell |
| Sisu materjal | 1200 g Isofill, recycled polyester |
| Sulgemine lukuga | Left Zipper |
| Suurus | 225 x 85 cm |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Temp (Tcomfort) woman | 5 C |
| Temp (Textreme) | -16 C |
| Temp (Tlimit) man | -1 C |
| Temperatuur | -16 to 5 C |
| Toote nimetus | Campion Lux Orange |
| Tooteperekond | Sleeping Bag |
| Värv | Orange |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |






