Outwell Classic Double | Airbed | 200 mm
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 250.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross weight | 3.14 kg |
| Gross width (mm) | 300.00 mm |
| Materjal | PVC, rayon |
| Muud funktsioonid | Max load: 300 kg |
| Net weight | 2.70 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Pakendi suurus | 250 x 300 x 80 mm |
| Paksus | 200 mm |
| Palette Qty | 144 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 412.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Producer | Outwell |
| Suurus | 185 x 130 x 20 cm |
| Tare weight (kg) | 0.44 kg |
| Toote nimetus | Classic Double |
| Toote värv | Black/Grey |
| Tooteperekond | Airbed |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |




