Outwell Dreamscape Insulated Double | Sleeping Mat | 120 mm
- TootjadOutwell
- Mudel: 400126
- Saadavus: 4
-
208€
Outwell Dreamscape Insulated Double | Sleeping Mat | 120 mm
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 370.00 mm |
| Gross height (mm) | 120.00 mm |
| Gross weight | 3.64 kg |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Net weight | 3.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Pakendi suurus | 370 x 220 mm |
| Paksus | 120 mm |
| Palette Qty | 139 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 412.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Producer | Outwell |
| Suurus | 205 x 140 x 12 cm |
| Tare weight (kg) | 0.44 kg |
| Toote nimetus | Dreamscape Insulated Double |
| Tooteperekond | Sleeping Mat |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |





