Outwell Excellent Single | Airbed | 300 mm
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 250.00 mm |
| Gross height (mm) | 90.00 mm |
| Gross weight | 3.14 kg |
| Gross width (mm) | 300.00 mm |
| Materjal | PVC, rayon |
| Net weight | 2.70 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Pakendi suurus | 250 x 300 x 90 mm |
| Paksus | 300 mm |
| Palette Qty | 128 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 160.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Producer | Outwell |
| Producer product name | Excellent Single |
| Suurus | 200 x 80 x 30 cm |
| Tare weight (kg) | 0.44 kg |
| Toote nimetus | Excellent Single |
| Toote värv | Dark Leaf/Grey |
| Tooteperekond | Airbed |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |



