Outwell Two Room Dome Tent | Cloud 5 | 5 person(s) | Green
- TootjadOutwell
- Mudel: 111481
- Saadavus: 3
-
272€
Outwell Two Room Dome Tent | Cloud 5 | 5 person(s) | Green
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Flysheet | Outtex 3000 Select polyester |
| Gross depth (mm) | 650.00 mm |
| Gross height (mm) | 220.00 mm |
| Gross weight | 8.8 kg |
| Gross width (mm) | 220.00 mm |
| Groundsheet | Double-coated waterproof polyethylene |
| Inner tent | Breathable polyester |
| Magamiskohtade arv | 5 isik(ud) |
| Net weight | 8.70 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Pakendi suurus | 650 x 220 mm |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Outwell |
| Producer product family | Two Room Dome Tent |
| Producer product name | Cloud 5 |
| Ruumide arv | 2 (1 bedroom, 1 living room) |
| Tare weight (kg) | 0.1 kg |
| Toote värv | Green |
| Tüüp | Dome |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: outwell two room dome tent cloud 5 5 persons green, 111481, outwell, telgid





