SALE OUT. Xiaomi Electric Scooter 4 Go EU | Xiaomi Electric Scooter 4 Go EU | 250 W | 20 km/h | 8.1 " | 3 month(s) | Black/Orang
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR7029GLSO
- Saadavus: 1
-
271€
SALE OUT. Xiaomi Electric Scooter 4 Go EU | Xiaomi Electric Scooter 4 Go EU | 250 W | 20 km/h | 8.1 " | 3 month(s) | Black/Orange | USED
| All | |
| Aku vastupidavus | 165 Wh |
| Bluetooth | Yes |
| Brake | E-ABS and drum brakes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraan | LED |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 1205.00 mm |
| Gross height (mm) | 465.00 mm |
| Gross weight | 19.00 kg |
| Gross width (mm) | 210.00 mm |
| Mootori võimsus | 250 W |
| Muud funktsioonid | Connects to Xiaomi Home App. Climbing angle up to 10% |
| Net weight | 17.00 kg |
| Packaging content | Xiaomi Electric Scooter Power adapter User manual Specifications Important information |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 25.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1980.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Saleout | USED |
| Speed | 20 km/h |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| TI weight (kg) | 1.00 kg |
| Toote nimetus | Electric Scooter 4 Go EU |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühe laadimiskorraga läbitav vahemaa (max) | 18 km |
| Värv | Black/Orange |
| Volume (m3) | 0.12 m |
| Warranty | 3 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wheel size | 8.1 " |
Sildid: sale out xiaomi electric scooter 4 go eu xiaomi electric scooter 4 go eu 250 w 20 kmh 81 3 months blackorang, bhr7029glso, xiaomi, toukerattad ja rulad


