SALE OUT. Xiaomi Electric Scooter 4 Lite EU | Xiaomi Electric Scooter 4 Lite EU | 300 W | 25 km/h | 8.5 " | 3 month(s) | Black |
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR7109EUSO
- Saadavus: 5
-
270€
SALE OUT. Xiaomi Electric Scooter 4 Lite EU | Xiaomi Electric Scooter 4 Lite EU | 300 W | 25 km/h | 8.5 " | 3 month(s) | Black | USED AS DEMO, SCRATCHED, DIRTY, DAMAGED PACKAGING
| All | |
| Aku mahutavus | 5200 mAh |
| Aku vastupidavus | 187 Wh |
| Bluetooth | Yes |
| Brake | E-ABS |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraan | LED |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 1165.00 mm |
| Gross height (mm) | 525.00 mm |
| Gross weight | 19.10 kg |
| Gross width (mm) | 188.00 mm |
| Mootori võimsus | 300 W |
| Muud funktsioonid | Connects to Xiaomi Home App. Climbing angle up to 14% |
| Net weight | 16.00 kg |
| Packaging content | Electric scooter, Battery charger, T-shape Allen key, Extension nozzle, Screw x 5 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 24.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3090.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Saleout | USED AS DEMO, SCRATCHED, DIRTY, DAMAGED PACKAGING |
| Speed | 25 km/h |
| Tare weight (kg) | 3.10 kg |
| TI weight (kg) | 1.00 kg |
| Toote nimetus | Electric Scooter 4 Lite EU |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühe laadimiskorraga läbitav vahemaa (max) | 20 km |
| Värv | Black |
| Volume (m3) | 0.11 m |
| Warranty | 3 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wheel size | 8.5 " |
Sildid: sale out xiaomi electric scooter 4 lite eu xiaomi electric scooter 4 lite eu 300 w 25 kmh 85 3 months black, bhr7109euso, xiaomi, toukerattad ja rulad



