Segway Smartphone holder for Kickscooters Black, 6.5 ", Adjustable, 360
- TootjadSegway
- Mudel: AA.00.0010.59
- Saadavus: 5
-
24€
Segway Smartphone holder for Kickscooters Black, 6.5 ", Adjustable, 360 °
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 102 mm |
| Brutokaal | 0.179 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 172 mm |
| Brutolaius (mm) | 87 mm |
| Combined (paper) | 43.20 g |
| Ekraanisuurus (max) | 6.5 " |
| Garantii | 24 month(s) |
| Karbi tüüp | Clamp |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.001526328 m |
| Muud funktsioonid | 4-sided claws design offers safe and secure fit for your devices Fits devices ranging from 4.7 to 6.5 inches wide User-friendly design for easy installation Customizable mount adjusts 360 horizontally, and vertically |
| Netokaal | 0.129 kg |
| Paber/Papp | 50 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 10.80 g |
| Producer product name | Smartphone holder for Kickscooters |
| Reguleeritav | Yes |
| Rotatsioon | 360 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Sisseehitatud laadija | No |
| Taara kaal (kg) | 0.05 kg |
| Ühilduvus | Universal |
| Värv | Black |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | No |
Sildid: segway smartphone holder for kickscooters black, 65, adjustable, 360, aa00001059, segway, toukerattad ja rulad





