Xiaomi | Electric Scooter 5 Max GL | 25 kg/h | 10 " | Black
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR9615GL
- Saadavus: 5
-
670€
Xiaomi | Electric Scooter 5 Max GL | 25 kg/h | 10 " | Black
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 1265 mm |
| Gross height (mm) | 600.00 mm |
| Gross weight | 29.9 kg |
| Gross width (mm) | 224 mm |
| Max user weight | 120 kg |
| Net weight | 26.1 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 10 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3000 g |
| Plastic (No PET) | 800 g |
| Producer | Xiaomi |
| Speed | 25 kg/h |
| Tare weight (kg) | 3.8 kg |
| TI weight (kg) | 0.08 kg |
| Toote nimetus | Electric Scooter 5 Max GL |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.170016 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wheel size | 10 " |














