Xiaomi | Multi-function Flashlight | BHR7004GL | 1000 lm
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR7004GL
- Saadavus: 5
-
51€
Xiaomi | Multi-function Flashlight | BHR7004GL | 1000 lm
| All | |
| Aku mahutavus | 3100 Ah |
| Aku tüüp | Lithium-ion |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 20.00 mm |
| Gross height (mm) | 190.00 mm |
| Gross weight | 0.387 kg |
| Gross width (mm) | 45.00 mm |
| Heledus | 1000 lm |
| Muud funktsioonid | Magnetic fixation, can be fixed to car, bracket and other iron, nickel metal surface Rotating slide design, 107 wide angle adjustment, more accurate lighting |
| Net weight | 0.309 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2941 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Pinge | 5 V |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product family | Multi-function Flashlight |
| Producer product name | BHR7004GL |
| Tare weight (kg) | 0.078 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |





