Kingston KC600 512 GB, SSD form factor 2.5", SSD interface SATA, Write speed 520 MB/s, Read speed 550 MB/s
- TootjadKingston
- Mudel: SKC600/512G
- Saadavus: 5
-
180€
Kingston KC600 512 GB, SSD form factor 2.5", SSD interface SATA, Write speed 520 MB/s, Read speed 550 MB/s
| All | |
| Brutokaal | 0.07 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 36 month(s) |
| Gross depth (mm) | 100.10 mm |
| Gross height (mm) | 7.00 mm |
| Gross width (mm) | 69.85 mm |
| Kirjutamise kiirus | 520 MB/s |
| Lugemise kiirus | 550 MB/s |
| Netokaal | 0.04 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Pooljuhtketta liides | SATA |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| Producer product name | KC600 |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: kingston kc600 512 gb, ssd form factor 25, ssd interface sata, write speed 520 mbs, read speed 550 mbs, skc600512g, kingston, ssd



