Silicon Power | Slim S55 | 120 GB | Solid-state drive interface SATA | Read speed 550 MB/s | Write speed 420 MB/s
- TootjadSilicon Power
- Mudel: SP120GBSS3S55S25
- Saadavus: 5
-
39€
Silicon Power | Slim S55 | 120 GB | Solid-state drive interface SATA | Read speed 550 MB/s | Write speed 420 MB/s
| All | |
| Andmeedastuskiirus | 0.55 Gbit/s |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 10 mm |
| Gross depth master carton | 170 mm |
| Gross height (mm) | 160 mm |
| Gross height master carton | 98 mm |
| Gross weight | 0.055 kg |
| Gross width (mm) | 125 mm |
| Gross width master carton | 134 mm |
| Kaal | 74 g |
| Kasutusjuhend | Yes |
| Kirjutamise kiirus | 420 MB/s |
| Kõrgus | 7 cm |
| Kõvaketta liides | Serial ATA III |
| Kõvaketta suurus | 2.5 mm |
| Kõvakettamaht | 120 GB |
| Kujutegur | 2.5 inch |
| Laius | 10 cm |
| Liides | SATA III 6Gbps |
| Lugemise kiirus | 550 MB/s |
| Maht | 120 GB GB |
| Mõõdud (l x s x k) | 100mm x 69.85mm x 7mm mm |
| Net weight | 0.022 kg |
| Net weight master carton | 0.55 kg |
| Packing quantity | 10 pc(s) |
| Palette Qty | 7740 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 23 g |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Pooljuhtketta liides | SATA |
| Pooljuhtketta maht | 120 GB |
| Producer | Silicon Power |
| Producer product name | Slim S55 |
| Sügavus | 6.99 cm |
| Tare weight (kg) | 0.033 kg |
| Tare weight master carton | 0.022 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Solid State Drive (SSD) |
| Volume (m3) | 0.0002 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: silicon power slim s55 120 gb solid-state drive interface sata read speed 550 mbs write speed 420 mbs, sp120gbss3s55s25, silicon power, ssd

