Silicon Power | Slim S55 | 960 GB | SSD form factor 2.5" | Solid-state drive interface Serial ATA III
- TootjadSilicon Power
- Mudel: SP960GBSS3S55S25
- Saadavus: 5
-
169€
Silicon Power | Slim S55 | 960 GB | SSD form factor 2.5" | Solid-state drive interface Serial ATA III
| All | |
| Andmeedastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| ECC | Yes |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 8 mm |
| Gross height (mm) | 107 mm |
| Gross weight | 0.048 kg |
| Gross width (mm) | 125 mm |
| Kaal | 60 g |
| Kohalike käskude järjekord (NCQ) | Yes |
| Kõrgus | 10 cm |
| Laius | 6.99 cm |
| Löögikoormus kasutamisel | 1500 G |
| Mälu tüüp | TLC |
| Net weight | 0.027 kg |
| Palette Qty | 16150 pc(s) |
| Pooljuhtketta liides | Serial ATA III |
| Pooljuhtketta maht | 960 GB |
| Producer | Silicon Power |
| Producer product name | Slim S55 |
| RAID-tugi | Yes |
| RoHS-vastavus | Yes |
| S.M.A.R.T.-tugi | Yes |
| Sisemine | Yes |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Sügavus | 7 cm |
| Talitluspinge | 5 V |
| Tare weight (kg) | 0.021 kg |
| TI weight (kg) | 0.007 kg |
| Toote värv | Black |
| TRIM-tugi | Yes |
| Type of battery | Accumulator |
| Vibratsioon kasutamisel | 20 G |
| Volume (m3) | 0.000107 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: silicon power slim s55 960 gb ssd form factor 25 solid-state drive interface serial ata iii, sp960gbss3s55s25, silicon power, ssd

